Press "Enter" to skip to content

וואן פיס פרק 830

6
דמות : מונקי די. לופי

שם: מונקי די. לופי
כינוי: "כובע קש" לופי
מעמד: קפטן
גיל: 17
תאריך לידה: 5 במאי (יום הילדים ביפן)
מזל: שור
גובה: 172 ס"מ
הופעה ראשונה:
מנגה: פרק 1
אנימה: פרק 1
פרס כספי: 300,000,0000 בלי

לופי הוא הקפטן של 'צוות שודדי כובעי הקש'. בגיל 7 אכל בטעות 'פרי שטן' בשם 'גומו גומו נו מי' מסוג פאראמסיה, קיבל לופי כוחות ומאפיינים של גומי אך גם את חוסר היכולת לשחות . החלום שלו הוא למצוא את האוצר האגדי המכונה 'ואן פיס' ולהפוך למלך הפיראטים. בעל פנינה אדומה .

לופי הוא הקפטן של פיראטי כובע קש,נולד בעיר פושיה.היה עליו את הפרס הכספי הכי גבוה בכל איסט בלו,פרס כספי בשווי של 30 מליון בלי אחרי שהביס את ארלונג,אבל אחרי זה הפרס הכספי עליו עלה ל 100 מיליון בלי אחרי שהביס את אחד מהצ'יבוקאי סיר קרוקודייל,והוא שוב פעם עלה ל 300 מיליון בלי(אותו רמה של הצ'יבוקאי) אחרי שהביס את רוב לוצ'י מה-CP9 והכריז מלחמה על הממשלה העולמית.

הופעה

כובע הקש שלו (שממנו קיבל את הכינוי כמובן) הופקד על ידיו מהפיראט קפטן האגדי שיער אדום שאנקס. הלבוש הנהוג שלו הוא וסט בצבע אדום,מכנסיים כחולים וסנדלים. ללופי יש צלקת בלחי השמאלית,מתחת לעין, שהוא עשה עשה לעצמו שהיה ילד כדי להוכיח שהוא מבוגר ולא פוחד מכאב. שיערו קצר וכמו צבע עינו הוא בצבע שחור.

שלא כמו הדמויות הראשיות לופי לובש את אותה התלבושות ברוב הסדרה. כשהוא מטייל הוא מחליף לבגדים המתאימים לאקלים(כמו בדראם אילנד ארק או בארבסטה ארק). במהלך אניס לובי ארק הוא לבש זוג מכנסיים שחורות, בגלל שהיו להם כיסים שבהם היה יכול לשים בהם אוכל .

אודה ציין שהחיה שהוא הכי דומה לה זה קוף. הוא גם ציין שהצבע שלופי מייצג זה אדום,מריח כמו בשר והמאכל הכי אהוב עליו זה כל סוגי הבשר!.

אישיות

לופי הוא הקפטן של פיראטי כובע קש וגם חבר טוב שלהם ומעריך אותם מאוד. במבט חטוף רואים שלופי לא הכי אינטליגנטי במיוחד,או יותר נכון טיפש,לעיתים קרובות רואה דברים בצורה ילדותית ויכול להיות מודהם מהדברים הכי פשוטים. למרות זאת, בגלל שהוא רואה את העולם בצורה ישירה ופשוטה, לעיתים הוא האדם היחיד שיכול לראות מעבר לאירועים ורואה מה צריך לעשות. הוא אוהב לעשות צחוק מפגמים ותכונות של אחרים , אף על פי שהוא עושה זאת טוב. חברי הצוות שלו לפעמים מתעצבנים מחוסר בגרותו וטיפשותו אבל כולם מכבדים אותו בגלל תכונותיו כמנהיג טבעי מלידה ומכוחו.

נראה שללופי יש גם תיאבון גדול מאוד בכך שהוא אוכל יותר מבן אדם רגיל, איפיון דמות זה משותף לאב-טיפוס יפני לגיבור/הרפתקן בעל לב זהב; במקרה של לופי זה יותר ייתכן הרעב בשל זה שיש לו בטן אלסטית.

למרות שלופי הוא דמותת עליזה למדי ומצחיקה, יש לו חוש בילתי ניתן לעצירה של החלטיות, אופטימיות ומחוייבות ויעשה הכל כדי לעמוד בשביל ה- nakama שלו. יחד עם זאת, יש לו אומץ אדיר כדי לעמוד שוב על הרגליים וכן גם עוצמה בילתי יאומנת. מאז שהוא אכל מפירות השטן רואים שאין לו דאגות לזה שאין לו את היכולת לשחות,ממש כמו אחיו .חלק מהתכונות האלה משותפות לכל בעלי הדי. הוא מפגין פחד אמיתי כלפי סבא שלו, עד לנקודה שבה הוא לא נלחם חזרה הוא מאויים מהנוכחות שלו.

לופי אף פעם לא הורג עם הרעים שהוא נלחם, לא משנה עד כמה קרי לב הם; במקום זאת, הוא לעיתים תכופות שולח את הנבל לשמיים, מרביץ להם כל כך חזק עד שהם נמצאים במצב של מוות ו/או אובדן הכרה, מה שיוצר מכך מצב שכמה מהנבלים מחפשים נקמה כמו באגי הליצן ואלווידה. אודה מסביר שזה לא שאלה של מוסריות זה יותר מצב של ענישה של הנבלים בשל פשעיהם – הוא מרגיש שהריגת הנבל זה פשוט דבר קל מידי לעשות, שהוא מעדיף להביא בחשבון את זה שהוא משאיר את הנבלים חיים והם רואים כיצד חלומותיהם נהרסים,וזה נחשב בשבילו כעונש מתאים לנבלים.

חלומות של לופי הוא למצוא את אוצר הוואן פיס ולהפוך למלך הפיראטים. הוא יודע שכדי לשאוף למטרה זו הוא צריך להביס יריבים חזקים, וזה כולל את הממשלה העולמית וגיבור ילדותו שאנקס.

היסטוריה

כשהיה ילד צעיר לופי אומן ע"י סביו גארפ. מאוחר יותר גארפ השאיר את לופי ואייס בידיו של חבר שלו כדי שלופי יוכל להמשיך להתאמן.

לופי ושאנקס

כשלופי היה צעיר הוא פגש כנופייה של פיראטים המונהגת ע"י פיראט נחמד בשם שיער אדום שאנקס. לופי התיידד על חבורת הפיראטים ומהרגע הזה הוא גם רצה להפוך לפיראט. לופי חתך לעצמו מתחת לעין כדי להוכיח שהוא קשוח מספיק כדי להצטרף לצוות של שאנקס,זו סצינה שהורדה מהאנימה. הוא נשבע בכובע של הקפטן של חביריו הפיראטים שאנקס, שהוא זה שיהיה מלך הפיראטים.

במהלך הזמן ששהה עם שאנקס, לופי אכל בטעות פרי שטן בגלל ששאנקס השאיר אותו בתוך תיבה פתוחה על הבר. הפרי נקרא הגומו גומו נו מי, הוא הפך את גופו של לופי לגומי שהיה יכול להימתח,להיתנפח והלקפיץ בחזרה התקפות בסיסיות. בגלל שלופי לא ידע את טבעו של הפרי, הם נשארו חברים, אבל אחרי זה לופי נהיה יותר מגונן בדרך הותרנית של שאנקס וצוות הפיראטים שלו.

אחרי שלופי עמד מול היגומה הדב, שודד הרים מקומי שהעליב את שאנקס והצוות של, לופי הובס על ידו והוחזק כבן ערובה וכמעט נהרג על ידי סי קינג אבל הוא ניצל בזכות שאנקס, אבל האירוע הזה עלה במחיר זרועו השמאלית של שאנקס. לאחר מכן, שאנקס התחיל להפליג חזרה לים ביחד עם צוותו; אבל לפני העזיבה, הוא ולופי הבטיחו אחד לשני שיום אחד לופי יהיה חזק יותר משאנקס ויהפוך למלך הפיראטים. שאקנס השאיר ללופי את כובע הקש שלו כמתנת פרידה ואמר לו שיום אחד הוא יחזיר לו את הכובע כשהוא יהיה פיראט דגול.

מאז אותו יום לופי שמר על ההבטחה ועל כובעו של שאנקס כרכוש הכי יקר שלו. לופי תמיד יכעס כאשר מישהו יגע בכובעו בלי רשות ו/או שהוא יפגע.

כובע קש לופי

לופי עבד בהתמדה כדי לקיים את ההבטחה והוא ידוע כ"מונקי די. לופי", או בפשטות "כובע קש לופי".לופי לא מתכוון להיות רק להיות פיראט דגול, אלא גם להיות מלך הפיראטים. רוב האנשים לא לוקחים את השאיפה הזאת ברצינות, עד אשר הם רואים את הכוח הלא הגיוני שלו. לא ידוע בדיוק כיצד הוא התאמן, אבל ידוע לנו שסבו אימן אותו לזמן מה, בכך שהוא זרק אותו לתוך תהומות, השאיר אותו לבד בתוך יערות מסוכנים באמצע הלילה, וקשר אותו לבלון מצוק גבוה,הכל למען לגרום ללופי להתחזק.

אפילו המארינס מתחילים לקחת אותו ברצינות אחרי שהוא הביס חיל מארין מרושע בשם קפטן "יד גרזן" מורגן וחבורה של פיראטים ידועים כגון קפטן באגי הליצן, ה"פיראט אדמירל" דון קריג, ואיש הדג ארלונג, מה שהביא ללופי על ניצחונו על ארלונג פרס על ראשו בשווי של 30 מיליון בלי. פרס כספי זה נעשה במהרה ל -100 מיליון בלי אחרי שהוא הביס את סייר קורוקודייל כשהממשלה העולמית דרשה לראות בו כאיום רציני על זה שהוא הצליח להביס אחד מהצ'יבוקאי. אחרי האירועים שהיו באניס לובי הפרס הכספי על ראשו נהפך ל -300 מיליון ברי, בכך הוא קיבל את הפרס הכספי גבוה שעדיין פעיל, והשלישי הכי גבוה שידוע לנו עד כה (זה פרס הכספי הכי ידוע לנו מכיוון שפרסים כספייים על פיראטים  חזקים אחרים כמו שאנקס עדיין לא ידועים לנו).

במהלך המסע שלו, ללופי היו הרבה מפגשים עם אנשים מהמארינס, כגון שר המארין הלא רציני אגרוף ברזל פולבודי (כשפגש את לופי לראשונה בבראטי), קפטן סמוקר מלוגטאון, אדמירל אוקיג'י ולאחרונה סבא שלו מונקי די. גארפ.

לופי כבר חצה איים רבים בדרכו ובמסעו בגראנד ליין, איים כגון ליטל גרדן,דראם אילנד,ארבסטה, וסקייפיה. הוא פגש הרבה בעלי ברית, וגם יצר לעצמו הרבה אוייבים כגון וואפול, סייר קרוקודייל, אנל, CP9, וכל הממשלה העולמית.

יכולות

לופי הוא הקפטן וכך גם חבר הצוות החזק ביותר בכנופיית כובע הקש. כרגע הוא מחזיק בפרס הכספי הגבוה ביותר מכל פיראטי איסט בלו. במהלך מסעו עד כה הוא הביס אוייבים מאוד חזקים כגון סיר קרוקודייל, אנל, ורוב לוצ'י, הוא ידוע בזכות הפרס הכספי הענקי על ראשו בשווי של 300 מיליון בלי, סכום כזה מסתכם לרמה של פרס כספי לשעבר של אחד מהצ'יבוקאי.

הוא מחזיק בכח סבלי וגופני לא אנושי עצום במיוחד. כמה פעמים הוא שרד הרבה פציעות חמורות ואיבוד דם מסיבי ובקרב. מיומנותיו נתמכים בצורה גבוהה וההחלטיות הבילתי ניתנת לעצירה שלו, הופכים אותו לכמעט בילתי ניתן להבסה. המיומנות שלו נוצרה מהאימונים הקשים שנחשף אלהים כשהיה ילד על ידי סבו. למרות זאת, נראה שיש לו בטבעיות כח על אנושי מכיוון שכל אחד מבני משפחתו יש כח כזה וגם בגלל שלא רואים אותו כבלל מתאמן בספינה כמו זורו. לופי מסוגל לשבור ברזל באצבעו חשופות ומסוגל לשבור יסודות עבים כגון קירות בצורה קלילה ביותר. המעשה הכי מדהים שעשה היה לגרום לשני בניינים שהיה תקוע בין שניהם להתמוטטט בכך שהוא דחף את שניהם בידיים חשופות.

לופי אולי הוא לא בדיוק האדם הכי חכם, אבל בזמן קרב הוא תמיד ממציא הברקות, והוא תמיד מצליח להסתגל במצבי קרב שונים. לדוגמא, הוא מצא דרך כיצד להתגוננן מהמנטרה של אנל, הצליח ללמוד סורו,אחד ממתקפות הרוקוסקי, רק מלראות זאת בפעולה, והצליח לגלות את החולשה של קרוקודייל למים. לעיתים קרובות לופי מפתח מתקפות חדשות כדי שיוכל לעמוד בקצב עם יריביו, הפיתוח הכי דרמתי היה גיר סקונדו וסאדו בגלל שהוא הפסיד לאוקיג'י.

לופי השיג כוחות של מתיחה לאחר שאכל מהגומו גומו נו מי, שזה אחד מפירות השטן האגדתיים והנדירים ביותר. לאחר שאכל מהגומו גומו נו מי, גופו של לופי נהפך לגומי, ונתן לו גם את היכולת למתוח כל חלק בגופו לאורך גדול במיוחד. הוא מסוגל להשחיל במתיחת איבריו סוגים שונים של נשקים במהירות עצומה וכך לפגוע באויבים בהתנגשות מוחצת. גוף הגומי שלו חסין לחלוטין מהתקפות אילו, ומחפצים כההים כגון כדורי אקדח ואגרופים לא מזיקים לגופו בכלל. בהיותו גומי הוא חסין נגד חשמל, מה שנתן לו יתרון כשהוא נלחם באנל. למרות זאת הוא עדיין פגיע מדברים חדים כגון חרבות, אבל עדיין תהיה התנגדות בבשרו ועצמותיו. לופי גם יכול להיפגע ממתקפות פיזיות רק כשהם מחוזקות ברגשות כמו שהודגם עם סבו ונאמי. כמו כל משתמשי פירות השטן, לופי לא יכול לשחות, למרות שהוא לא ידע לשחות לפני שאכל מפרי השטן שלו.

וגם,למרות העובדה שהוא שונא להפסיד ארוחות בזמן שהוא ישן(בייחוד אחרי קרב) הוא פיתח יכולת לאכול מתוך שינה וגם יכול לחשב בתוך מאית השנייה כמה ארוחות הוא פיספס בזמן שהיה מחוסר הכרה לזמן מה (בייחוד שהוא לוקח בחשבון שהוא אוכל 5 ארוחות ביום). תכונה זאת מאוד בולטת משותפת במשפחתו כמו שראינו עם אחיו וסבו.

למי שלא עובד גוגל דרייב (Google drive) יכול לצפות

נגן חדש!! - מגה (Mega)

6
הגב

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Egozimi yoאילוןמעריץ סרוףdaagsתמצא חיים Recent comment authors
החדשים ביותר הישנים ביותר כמות הצבעות
ננמ
Guest
ננמ

חרא שרתים

תמצא חיים
Guest
תמצא חיים

שתוק

daags
Guest
daags

באיזה ימים יוצאים הפרקים ?

מעריץ סרוף
Guest

באיזה ימים יוצאים פרקים

אילון
Guest
אילון

כל יום ראשון יוצא באנגלית ויפנית עברית לוקח קצת יותר

Egozimi yo
Guest
Egozimi yo

איזה ילד מפגר כותבים שרוף לא סרוף יא אליטיסט